Menu
Your Cart
300 TL. ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !

Hakkımızda


ÖZBAĞ ZEYTİNLERİ

Zeytin sevdası lise yıllarında başladı, sırf bu yüzden gıda mühendisi olmaya karar verdim. Atatürk Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun oldum. Bu işe gönül vermemde rahmetli dedem Ali rıza Yılmaz'ın etkisi çoktur.


    Üniversiteden mezun olana kadar öztat, detay ve yassıdağ markalarını kullandım, mezun olduktan sonra ÖZBAĞ markası ile yaptığım işe değer kattım. 2010 yıllarında yurt içi satışlarımızla beraber yurt dışına da zeytin satmayı hedefleyip 2011 yılından beri ihracatta iddialı duruma geldik. Ülke ekonomisine sağladığımız katkı bizi çok mutlu ediyor. Bununla alakalı olarak ihracatçılar birliğinden aldığımız ödüller işimizi daha güzel yapma konusunda bize ilham veriyor. Kaliteli üretim yapmak ve dürüstlük ilkemiz bizi müşterilerimiz gözünde sevilen bir marka haline getirdi . Kalite anlamında gerekli olan çalışmaları yapıyoruz öyle ki ne zaman isterseniz işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.


    İlke olarak soframızda yemediğimiz hiçbir ürünü hiçbir müşterimize satmayız, önce müşteri memnuniyeti gelir .Her firma için kar etmek önemlidir ancak bizi asıl heyecanlandıran müşterilerinizden aldığımız teşekkür ve evet bu firma, sahibi ve çalışanları ile çok güvenilir olduğumuzu müşterilerimizin bize değil fakat birbirlerine söylemesidir, onun için hep daha iyisini yapma konusunda bir Gıda Mühendisi olarak ve çalışanlarımız olarak azmimiz vardır.