Menu
Your Cart
300 TL. ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !

Nasıl Yapılır ? RSS Feed

08 Nov Yuvarlama Siyah Zeytinin Hazırlanması  Nasıl Yapılır ?
ozbagzeytin 2 308
YUVARLAMA SİYAH ZEYTİN HAZIRLANMASI1- Zeytin satın alırken zeytinlerin yeni toplanmış olmasına dikkat edin. 2- Öncelikle zeytinleri yıkayalım. Zeytinler yıkanırken üzerine sadece su tutarak yıkamanız ..
18 Nov Ham Zeytin
ozbagzeytin 0 141
Ham ZeytinZeytin dendiği zaman bir aşk hikayesi gelir aklıma...Öyle bir aşk ki; Gemlik insanının zeytine olan aşkı...Tane tane toplanır sepetlere .Gemlik'in ayazında ağaçta zeytin toplayan insanlar el..
08 Nov Salamura Zeytin Nasıl Yapılır ?
ozbagzeytin 0 284
1- Zeytin satın alırken zeytinlerin yeni toplanmış olmasına dikkat edin. 2- Öncelikle zeytinleri yıkayalım. Zeytinler yıkanırken üzerine sadece su tutarak yıkamanız yeterlidir. Yıkama işleminden sonra..
22 Nov Siyah Ham Zeytinler
ozbagzeytin 0 162
Zeytinlerimiz Gemlik ve civarı köylerinden toplanılan, dalından sofranıza gelen mükemmel ham zeytinler ,özellikle gemlik ve çevresindeki denizden yüksekliği hemen hemen aynı yükseklikteki toplam da 5 ..
24 Nov Hakiki Zeytinyağı
ozbagzeytin 0 154
Zeytinyağı ile alakalı bir çok bilgiye rastlamak mümkündür.Bunlardan bazılarına bazı yönleriyle ele almak istiyorum.Soru şu ki bir yağın zeytinyağı olup olmadığını nasıl anlarız?Veya bir yağ hileli ol..
08 Nov Hakiki Sele Zeytin Yapımı
ozbagzeytin 0 233
1-Ham Zeytinleri yıkanırken sadece üzerine su tutmanız yeterlidir . Ürünleri tazyikli suda  veya elinizde ürünü tahrip edecek kadar sert bir şekilde yıkamayınız.  Sonra ister çuvalda ister selede bir ..
16 Nov Boyalı Zeytini Nasıl Anlarız?
ozbagzeytin 0 175
Boyalı Zeytin Olur mu ve Zeytinin Boyandığını Nasıl Anlarız?Öncelikle bu konu hakkında internet ortamında bir bilgi kirliliği olduğunu baştan söylemekte fayda var. Şöyle ki işten anlayan anlamayan sek..
08 Nov Evde Yeşil Zeytin Hazırlama Tarifi
ozbagzeytin 0 183
1.Ham yeşil Zeytinler isteğe göre kırılır veya çizilir. 2.Ham yeşil Zeytinler bekletilmeden ambalajlara doldurulur ve şebeke suyu ilave edilir.3. Evde ham yeşil zeytin hazırlamak için her iki günde su..
13 Nov Ham Zeytin Fiyatları
ozbagzeytin 0 144
Ham zeytin fiyatları normal olmuş zeytin fiyatlarına göre çok daha uygun olmakta, kurulumdan dolayı hazır yapılmış ürüne göre tuz oranının çok daha düşük olmasından dolayı  tüketiciye büyük avantaj sa..
25 Nov Gemlik Ham Siyah Zeytin
ozbagzeytin 0 134
                                                                                                                    Gemlik Ham Siyah ZeytinGemlik Ham Siyah Zeytin dendiğinde dünyanın en güzel zeytini,..
26 Nov Hakiki Zeytinyağı Donar mı?
ozbagzeytin 0 498
Hakiki Zeytinyağı Donar mı?Hakiki zeytinyağı donar mı sorusu en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir.Zeytinyağının donması ve donmaması yağın kalitesi ile alakalı çok belirleyici bir etken değild..
30 Nov Ham Zeytin Fiyatları Ne Zaman Belirlenir?
ozbagzeytin 0 230
                                                                                                                        Ham Zeytin Fiyatları     Siyah Ham zeytin fiyatları takriben eylül ortalarında e..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)